Pastada S.C.
ul.12-go Marca 216
84-200 Wejherowo
Tel. 58 736 12 13
Tel. kom. 0 666 011 260

Chcę być powiadamiany o rozpoczęciu nowej inwestycji przez firmę PASTADA

Zapewniamy, ze podany e-mail nie bedzie wykorzystany w żadnym innym celu

Pastada Nowe mieszkania Wejherowo Zibertowo Nieruchomości na sprzedaż

Willa Stokrotka położona jest w Wejherowie - Zibertowie. Przy projektowaniu budynku główny nacisk położyliśmy na wygodę mieszkania w kameralnym 6 rodzinnym budynku. W budynku znajdą się 3 klatki po dwa mieszkania w każdej. Na parterze znajdują się dwupokojowe mieszkania o pow. ok. 30m2. Natomiast na pierwszym piętrze znajdują się dwupoziomowe, trzypokojowe mieszkania o pow. 65 m2. W piwnicy budynku znajduje się 5 garaży, kotłownia oraz pomieszczenie gospodarcze.

Wszystkie mieszkania posiadają większość okien na stronę południową i tylko pojedyncze okna na stronę północną. Zaletą takiego rozwiązania są niższe koszty ogrzewania mieszkań dzięki wykorzystaniu naturalnego ciepła słonecznego. Aby budynek był jak najmniej energochłonny ściany zostaną ocieplone aż 20 cm styropianem. Do każdego mieszkania na parterze przynależy ogródek o pow. aż 50 m2 od strony południowej!! Mieszkania na piętrze posiadają duży wygodny balkon. Mieszkania w Willi Stokrotka są objęte rządowym programem RODZINA NA SWOIM dzięki czemu możesz naprawdę sporo zaoszczędzić gdyż połowę odsetek od TWOJEGO kredytu spłaca państwo.

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 30m2 możesz zakupić płacąc ratę kredytu jedynie 424 zł/miesięcznie. Trzypokojowe mieszkanie o pow. 65m2 możesz zakupić płacą ratę kredytu jedynie 1047 zł/miesięcznie.

  • tylko 6 mieszkań
  • w każdej klatce tylko 2 mieszkania
  • ocieplenie 20 cm styropianem
  • ogrzewanie pompą ciepła
  • okna od strony południowej
Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ